.

.

BOAOSI 1x 9006/HB4 4014 32smd LED canbus Светла за Магла Без Грешка За Lexus Е 200,250,300 2007+

BOAOSI 1x 9006/HB4 4014 32smd LED canbus Светла за Магла Без Грешка За Lexus Е 200,250,300 2007+

DEN 308.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
BOAOSI
Специјални Функции:
Светла За Магла
Објектот Дијаметар:
2cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
LED & Алуминиум
Име На Модел:
WD011
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Lexus Модел:
IS250
Година:
Нови
Автомобил модел:
За Lexus Е 200, 250,300 2007+
чашката:
9006/HB4

Стоката во категоријата