.

.

Amader Природно Дрво Монистра Нараквици Мажите Црвено Медитација Леопард Монистра Хривнија Жените Молитва Накит Јога Dropshipping ABJ010

Amader Природно Дрво Монистра Нараквици Мажите Црвено Медитација Леопард Монистра Хривнија Жените Молитва Накит Јога

DEN 43.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Лесно-кука
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бренд Име:
Amader
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
ABJ010
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Дрво
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
17cm(6.5in)-19cm(7.5in)
Материјал:
Дрвени&Легура
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Околу 1-1.15 mm
камен тип:
Дрвени
боја:
Кафеава,Бела,Црвена
Пол:
Унисекс,Жени,Човек
Мушка големина:
8мм
Тип:
Јога Пријателство Нараквици

Стоката во категоријата