.

.

iCorer EasyUp Отворено Преносни риболов Плажа Cabana Шатор Сонцето Засолниште Sunshade

iCorer EasyUp Отворено Преносни риболов Плажа Cabana Шатор Сонцето Засолниште Sunshade

DEN 3201.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Сина
Структура:
Една Спална Соба
Слоеви:
Еден
Пол Материјал:
Fiberglass
Област:
220x125x120CM
Дното Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Ткаенини:
600D Оксфорд со рефлексивни mylar материјал
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1000-1500 mm
Капацитет:
Две
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Бренд Име:
COBO
Број На Модел На:
jq-te020
Стил:
Отворено
is_customized:
Yes
Сезоната:
Четири сезона Шатор
боја:
Сина
Пакет Висина :
4 x 4 x 23.5 инчи
Испорака Тежина :
2 фунти

Стоката во категоријата