.

.

Корона R4DM-SB 2.4 G 4CH DMSS Соодветен Ресивер Со С Автобус За Рк Авионски Делови

Корона R4DM-SB 2.4 G 4CH DMSS Соодветен Ресивер Со С Автобус За Рк Авионски Делови

DEN 366.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
RCMOY

Стоката во категоријата