.

.

Нови пристигнување PGI-550XL чип resetter PGI-550 CLI-551 за Canon PIXMA ip7250 iP8750 MG5450 MX725 MX925 MG6450 MG5550 IX6850 MG565

Нови пристигнување PGI-550XL чип resetter PGI-550 CLI-551 за Canon PIXMA ip7250 iP8750 MG5450 MX725 MX925 MG6450 MG5550

DEN 696.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-550XL CLI-551XL
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Стоката во категоријата