.

.

сечење плотер Бесплатен превозот во Азија и Западна Европа

сечење плотер Бесплатен превозот во Азија и Западна Европа

DEN 11016.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сечење Должина:
Без лимит
Повторете Сечење:
Yes
Кеш Капацитет:
1-4 МИЛИОНИ
Макс Хартија Siz:
720mm
Хартија Храна Ширина:
720mm
Број На Модел На:
LIW-720
Сечење Ширина:
720mm
Возачот:
стрмни
Големина:
99*35*43
Интерфејс Тип:
USB
Напон:
90-240V
Тип:
Dot-matrix
сечење брзина:
0-800MM/S
Машина Притисок:
10-500g
Машина Притисок:
50-500G
Возачот:
излегувајќи
Напон:
90-260V
USB:
Yes
Сечење Должина:
по ваше барање
Број На Модел На:
720
Повторете Сечење:
Yes
LCD:
Yes
боја:
сребро сива и црна
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата