.

.

Amoled За Xiaomi Забелешка 2 Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Рамка Собранието Замена На Делови

Amoled За Xiaomi Забелешка 2 Lcd Екранот Со Допир Стакло Digitizer Рамка Собранието Замена На Делови

DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна без рамка, Sliver без рамка, Sliver со рамка, Црна рамка со
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
highbirdfly
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
за Xiaomi Забелешка 2
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Големина:
5.7
боја:
Црна / Sliver

Стоката во категоријата