.

.

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Велигден Фото Позадина Фотографија Backdrops Photocall за Фото Студио

ЖИВОТОТ МАГИЈА КУТИЈА Велигден Фото Позадина Фотографија Backdrops Photocall за Фото Студио

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
125x1100cm, 200x150cm, 250x180cm, 300x200cm, 360x250cm, 500x400cm, 150x100cm, 220x150cm, 250x200cm, 250x240cm, 500x300cm, 150x125cm, 150x150cm, 300x150cm, 300x300cm, 600x300cm, 125x70cm
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Број На Модел На:
Гроздобер Ѕид Позадина
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Гроздобер Ѕид Позадина
Големина:
photowall can be customized, such as small, mini, big, large, giant...
прилагодено дизајн:
фотографски backdrops може да биде персонализирана
Повод:
фото снимајте photodrop може да се користи да се земе слики за многу настани
Погоден за студио и дома:
Велигден, партии, роденден, празник, филмска, видео камера фотографија
Преносни и расклопна:
може да ги преземе професионален портрет foto за девојки деца, бебе туш
Материјал:
винил ткаенина. Ако сакате муслин или крпа материјал, ве молиме контактирајте ме
DIY печатење на фотографија позадина:
висок квалитет на тематските позадина за бебето, возрасни семејство,домашни миленици, производ...
Позадина за поддршка на системот:
Цената е само за позадина, не вклучува застане и рамка.
Корпоративни:
Постои попуст за промет на големо клиенти, ве молиме контактирајте ме
Уникатен популарни и најновата фото позадина:
ние ги доставуваме фантазија потекло, лесен и брз употреба

Стоката во категоријата