.

.

2 парчиња Силиконски Навлажнувачки Гел шок апсорбира Пета Чорапи Против пролизгување Одржување Разбиена Нога Нега на Кожата Заштитници Нога Нега

2 парчиња Силиконски Навлажнувачки Гел шок апсорбира Пета Чорапи Против пролизгување Одржување Разбиена Нога Нега

DEN 32.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Бренд Име:
CROPADELACN
Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Мека Силика гел
Број На Модел На:
J025
Големина:
1 Pair

Стоката во категоријата