.

.

Професионални коса стилист берберот ножици 6 инчен коса салон фризура остри 440C фризура ножици одговараат на

Професионални коса стилист берберот ножици 6 инчен коса салон фризура остри 440C фризура ножици одговараат на

DEN 662.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Заби:
32
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
cdbd
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6 inch
Бренд Име:
SHARONDS
вкупна должина:
И 17,5 см

Стоката во категоријата