.

.

Кинески Стил Златна Дрво Тапети за Ѕидови 3D Ретро Тула, Камен Шема Ѕид Трудови за Дневна Соба Дома Декор Цвеќиња Хотел

Кинески Стил Златна Дрво Тапети за Ѕидови 3D Ретро Тула, Камен Шема Ѕид Трудови за Дневна Соба Дома Декор Цвеќиња

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Број На Модел На:
BLA0742
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Стил:
Земја
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Шема:
Персоналните Прилагодување
Употреба:
Постелнината Соба
Површински Третман:
Врежана
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Студија
Стил:
Модерна
Површински Третман:
Врежана

Стоката во категоријата