.

.

4pcs/многу Гориво Инјектор 23250-02020 0280150438 За Тојота Карина 92-97 AT190 Avensis 97-00 AT220 4AFE

4pcs/многу Гориво Инјектор 23250-02020 0280150438 За Тојота Карина 92-97 AT190 Avensis 97-00 AT220 4AFE

DEN 1536.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Должина:
Standard
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
ONYPEI
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Дел Број:
23250-02020 0280150438
Гаранција:
1 година
Другиот Дел Број:
23250-02020
Тип Име:
инјектор за гориво
Автомобил Производител:
За Тојота
Големина:
Standard
Ефект:
системи за гориво
квалитет:
Висок квалитет
категорија:
Гориво Снабдување Систем
Број На Модел На:
0280150438

Стоката во категоријата