.

.

Јин Јанг вода риба Легендата на Korra дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постер MM546

Јин Јанг вода риба Легендата на Korra дневна соба дома ѕид уметност оркестарот дрво рамка ткаенина постер MM546

DEN 287.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
30 x 45 CM Без Рамка, 50 x 75 СМ, Без Рамка, 58 x 90 СМ, Без Рамка, 80 х 120 СМ, Без Рамка, 30 x 45 CM DIY Рамка, 50 x 75 СМ DIY Рамка, 60 x 90 СМ, DIY Рамка
Бренд Име:
JiangMingXia Постер
Тип:
Постер
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Акрилик
Поддршка База:
Платно
Форма:
Станот
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
NO
оригиналниот:
No

Стоката во категоријата