.

.

10 Бар Температура Притисок Мерач Метар G1/4 Нишка 2 in1 Термометар Следење %328&313

10 Бар Температура Притисок Мерач Метар G1/4 Нишка 2 in1 Термометар Следење %328&313

DEN 153.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Dial Дијаметар:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерен Опсег:
49 PSI & Под
Број На Модел На:
мерач на температура

Стоката во категоријата