.

.

Ротирачки Спојувалка за Каиш+Потпирачот Тешки Заштита Отпорен на Гребење Шок Апсорпција Holster огледало Случај за Samsung Галакси S9

Ротирачки Спојувалка за Каиш+Потпирачот Тешки Заштита Отпорен на Гребење Шок Апсорпција Holster огледало Случај за

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PC + TPU
Бренд Име:
kumonkey
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Потпирач
дизајн:
Обична
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9
Карактеристики:
shockproof случај
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен:
Samsung Галакси S9

Стоката во категоријата