.

.

72mm Ѕид Виси Барометар 1070hPa Златна Боја Круг Dial Воздух Метеоролошка Станица Dial Барометар Капка Превозот Поддршка

72mm Ѕид Виси Барометар 1070hPa Златна Боја Круг Dial Воздух Метеоролошка Станица Dial Барометар Капка Превозот Поддршка

DEN 271.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Ѕидот Виси
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
Dial Барометар
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
Притисок Термометар

Стоката во категоријата