.

.

144pcs/Многу Деца Играчки Pokeball Акција Фигури Pikachu Аниме pokeball Играчки Мешани 2-3cm Мини Случаен мини figurine Играчка За Деца

144pcs/Многу Деца Играчки Pokeball Акција Фигури Pikachu Аниме pokeball Играчки Мешани 2-3cm Мини Случаен мини figurine

DEN 517.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
144pcs
Бренд Име:
SYANKWOK
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 8 години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Димензии:
2-3
Предупредување:
Случаен испрати
Број На Модел На:
ST-051
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/60
Големина:
2-3cm

Стоката во категоријата