.

.

2018 Мода Ремени жените Луксузни Вистински кожен појас жена Печатење Праска Камелија Флорални Pin тока рака за облека или фармерки

2018 Мода Ремени жените Луксузни Вистински кожен појас жена Печатење Праска Камелија Флорални Pin тока рака за облека

DEN 446.00
DEN 619.20
-28 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Појас Должина:
95cm, 100cm, 105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Број На Модел На:
PD-182
Пол:
Жените
Бренд Име:
BeHighKing
Појаси Материјал:
Cowskin
Стил:
Моден
Тока Ширина:
5.0 cm
Појас Ширина:
3.5 см
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Тока Должина:
8.2 cm
Главен материјал на ремени:
Висок Квалитет на Вториот Слој Кравја Кожа (Како на слики го покажува)
Тока Материјал:
легура тока
Тока Стил:
PIN Тока ( Како на слики го покажува)
Должина:
95cm 100cm 105cm 110cm 115cm
боја:
Праска
Популарната елементи:
Дигитално Печатење Флорални Кожен Појас
Појас Стил:
Цветни Вистински кожни каиши за жени
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Гуангжу Град Кина (Копно)
Пакет:
Спакувани во кеса за да се спречи оштетување

Стоката во категоријата