.

.

Г-дин и Г-ѓа свадба торта topper Персоналните име свадба торта topper Свадба торта декорација Обичај торта topper за свадба

Г-дин и Г-ѓа свадба торта topper Персоналните име свадба торта topper Свадба торта декорација Обичај торта topper

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шема:
Буква,Момче & Девојка,Полна Боја,Точка,Мустаќи
Материјал:
Дрво;Дрвени
Повод:
Свадба,Свадба & Ангажирање,Полот Откриваат,Годишнина
Број На Модел На:
ние не
Бренд Име:
TBIYTCWS
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата