.

.

Qingmos Убава 6-7mm Бела Природен Бисер Со 18mm Бел Круг Cloisonne Dangle 2.5 earring-ear588 трговија на големо/мало

Qingmos Убава 6-7mm Бела Природен Бисер Со 18mm Бел Круг Cloisonne Dangle 2.5 earring-ear588 трговија на големо/мало

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Бела Cloisonne, Розова Cloisonne
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ear588
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Големина:
18mm
боја:
Бела
Материјал Тип:
Cloisonne
Обетки Тип:
кука обетки
Главниот Камен:
бисер
Накит Главен Материјал:
Cloisonne
Назад Наоѓање:
кука
Обликот:
Круг
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата