.

.

InHome Оркестарот Овошје Јагода Портокал Ѕид Уметност Ткаенина Ткаенина Постер Апстракт Ресторан Оркестарот 21x13/ 40x24-05

InHome Оркестарот Овошје Јагода Портокал Ѕид Уметност Ткаенина Ткаенина Постер Апстракт Ресторан Оркестарот 21x13/

DEN 200.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
21x13, 40x24
Бренд Име:
YUPOTOME
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Медиум:
Акварел
Форма:
Еден
Предмети:
Уште живот
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings

Стоката во категоријата