.

.

(3ММ МНОГУ МАЛ) РЕАЛНО. 925 Sterling SIlver парична Казна Накит 6-Prong Црна/ Бела CZ Круг Студ Обетки Анти-алергија GTLE1989

(3ММ МНОГУ МАЛ) РЕАЛНО. 925 Sterling SIlver парична Казна Накит 6-Prong Црна/ Бела CZ Круг Студ Обетки Анти-алергија

DEN 132.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
E1989
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Сертификат Број:
sz
Назад Наоѓање:
Гума пост назад
Повод:
Партија
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Класичен
Подарок По Повод:
Првата Причест Подароци / Мајка Подарок
Количина:
1pair=2 ПАРЧИЊА
Пакет:
Завиткан Подарок Кутија
Белег:
s925
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
3MM
Вети 1:
100% Реално. 925 sterling silver
Вети 2:
наплата целосна ако било лажни откако ќе го пробате
Сребро Тест Сертификат Понуда:
Yes

Стоката во категоријата