.

.

пломби играчка големи 65cm прекрасна цртан филм мрзливост кадифен играчки светло кафеава симпатична мрзливост мека кукла фрли перница роденденски подарок s0572

пломби играчка големи 65cm прекрасна цртан филм мрзливост кадифен играчки светло кафеава симпатична мрзливост мека

DEN 2399.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Животни:
Мрзеливост
Форма:
Животните

Стоката во категоријата