.

.

Прилагодливи Alpenstocks Алуминиум 7075 Пешачење Столбови Расклопна Лесни Пешачење Canes Одење Качување Стапчиња Со Торбичката

Прилагодливи Alpenstocks Алуминиум 7075 Пешачење Столбови Расклопна Лесни Пешачење Canes Одење Качување Стапчиња Со

DEN 1727.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Вратило Материјал:
Алуминиум
се справи со:
Директно Зафат Се Справи Со
Должина (cm):
115-130cm; 100-115cm
Стап Совет:
Јаглерод Волфрам Челик
Бренд Име:
Пионер
Амортизацијата Систем:
no
Број На Модел На:
Alpenstocks
Рачка Материјал:
ЕВА
Отворено Активност:
Планина-качување
Точка Бр.:
XWS-1
Тип:
Допрете пешачење пол
Стап Совет:
Јаглерод Волфрам Челик
Вратило Материјал:
7075 Алуминиум и Карбонски Влакна
Цевки:
18/16/14
боја:
вино црвено/сино
Новиот Патент систем на Заклучување:
Надворешниот Круг систем на заклучување
Пакет:
2 парчиња одење стапчиња
Новодојдени:
прецизност работа

Стоката во категоријата