.

.

Традиционален Кинески Стил Мека Подебели Дизајн Теписи За Дневна Соба И Спална Соба Декорација Дома Тепих Област Килим Кат Вратата Мат Килими

Традиционален Кинески Стил Мека Подебели Дизајн Теписи За Дневна Соба И Спална Соба Декорација Дома Тепих Област Килим

DEN 3552.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
140X200cm, 160X230cm, 200X250cm, 200X290cm
Број На Модел На:
WYQ-135
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Wilton
Декорација Стил:
Модерна
Употреба:
Молитва,Комерцијални,Дома,Спална Соба,Hotel,Украсни
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Геометриски
Обликот:
правоаголник
Начини на Продажба:
Се продава од парче
Измијте Стил:
Рака Мие
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Помеша

Стоката во категоријата