.

.

Паричникот Случај За Huawei Стр Smart Случај За Huawei Стр Smart Cover Луксузни Вистинска Кожа Прекривачот Силикони Тешко Coque Случај

Паричникот Случај За Huawei Стр Smart Случај За Huawei Стр Smart Cover Луксузни Вистинска Кожа Прекривачот Силикони

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
За Huawei Стр Smart
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Бренд Име:
Kasams
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Луксузна Вистинска кожа Случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei P Smart
Мало Пакет:
Yes

Стоката во категоријата