.

.

5 Куки Кујна Виси Организатор Бања Вратата Виси Рек Вратата Облека Ги Куките 10kg Имајќи Над Вратата Рек Крпа Носителот

5 Куки Кујна Виси Организатор Бања Вратата Виси Рек Вратата Облека Ги Куките 10kg Имајќи Над Вратата Рек Крпа Носителот

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Quchekit
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација Тип:
Кука Тип
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
SNHR0030
Применливи Простор:
Кујна
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Големина:
25*2.1cm
Тежина:
About 110g
Тип:
кујна чување на носителите на
Прилики:
Кујна,Бања и сл.
Пакет Се Вклучени:
1 buc

Стоката во категоријата