.

.

Домот Пролет Лето Мода се Облекуваат Жените Макси V деколте, Висок Половината Долг Ракав Луксузни Формално Везови Фустан Злато Сомот

Домот Пролет Лето Мода се Облекуваат Жените Макси V деколте, Висок Половината Долг Ракав Луксузни Формално Везови

DEN 1088.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Број На Модел На:
QE397
Материјал:
Полиестер
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
DTYNZ
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата