.

.

20V 3.25 Моќ AC Адаптер Снабдување полнач за Лаптоп Lenovo ThinkPad Работ E120 E125 E220 E220s E320 E325 E330 E420 E420s E42

20V 3.25 Моќ AC Адаптер Снабдување полнач за Лаптоп Lenovo ThinkPad Работ E120 E125 E220 E220s E320 E325 E330 E420

DEN 393.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
E120 E125 E220 E220s E320 E325 E330 E420 E420s E42
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
3.25 На
Излезниот Напон:
20v
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
7.9 mm x 5.5 мм
is_customized:
Yes
Излез:
20v 3.25 на
гаранција:
3 Години

Стоката во категоријата