.

.

Беж Сатен& Црна Флорални Чипка Возбудува Викторија Корсет Фустани Готски Облека Корсети И Bustiers Секси Фустан Бурлеска Облека

Беж Сатен& Црна Флорални Чипка Возбудува Викторија Корсет Фустани Готски Облека Корсети И Bustiers Секси Фустан Бурлеска

DEN 877.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
Чипка + Сатенски
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Возбудува
Стил:
Секси
Број На Модел На:
1709
Набавка на услуга:
Dropshipping, трговија на Големо и Мало, ОЕМ, ODM итн.
време на испорака:
Во Рок Од 48 Часови
Затворање:
Страна Патент Затворање, Грбот Лента Lacining
корсет стил:
Викторија & Готски & Бурлеска & Секси
Боја на располагање:
Црна / Бела / Беж / Виолетово / Сино / Red / Светло Сина
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Само Едно Парче Корсет Фустан
Употреба:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење / Партија Клуб Носат
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Стоката во категоријата