.

.

WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети обетки we4

WANDO Африкански Tassel Обетки за Жените Златна Боја Шарм Накит Етиопија,Нигерија,Конго,Арапските Подарок љубов Монети

DEN 192.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Бренд Име:
wando
Број На Модел На:
we4
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар

Стоката во категоријата