.

.

NDITB Балет Танцување Девојка Платно Уметност Постер Мотивациони Црно Бело Печатење Минималистички Сликарство Ѕид Слика за Дневна Соба

NDITB Балет Танцување Девојка Платно Уметност Постер Мотивациони Црно Бело Печатење Минималистички Сликарство Ѕид

DEN 137.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
13x20cm Формулиран, 15x22cm Формулиран, A4 21x30cm Формулиран, 30x45cm Формулиран, A3 30x42cm Формулиран, 40x60cm Формулиран, 50x75cm Формулиран
Бренд Име:
NDITB
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Апстракт
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
платно постер
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
No
Погоден за:
Дома Декорација,Соба Декорација
Стил:
Нордиските
Може да се користи за:
подарок

Стоката во категоријата