.

.

Нови Mens Тексас Бејзбол Јакна Грб Машки Outwear Фармерки Јакна и Палта Моден Дизајн Пролет, Есен Облека

Нови Mens Тексас Бејзбол Јакна Грб Машки Outwear Фармерки Јакна и Палта Моден Дизајн Пролет, Есен Облека

DEN 1000.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Обвивка Материјал:
100% Бамбус Влакна
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Маскирани:
No
Материјал:
Ацетат
Манжетната Стил:
Rib ракав
Стил:
Повик
Бренд Име:
weibolaishen
Број На Модел На:
TY00860

Стоката во категоријата