.

.

500Pcs Качулка Браник Push-Тип Retainer Клип Retainer Fastener Клипови 86155-2H100 За Hyundai Genesis Veracruz За Киа Рио

500Pcs Качулка Браник Push-Тип Retainer Клип Retainer Fastener Клипови 86155-2H100 За Hyundai Genesis Veracruz За

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.24cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
86155-2H100 861552H100
Објектот Ширина:
2.23cm
Објектот Должина:
2.23cm
Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.1kg

Стоката во категоријата