.

.

Mnotht Самовила Облека 1/6 Женски Војник Кинески Фустан Одговараат на Модел За 12Акција Фигура Средна/Мала градите тело Кукла Играчки м2

Mnotht Самовила Облека 1/6 Женски Војник Кинески Фустан Одговараат на Модел За 12Акција Фигура Средна/Мала градите

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Возраст Опсег:
> 14 Години,> 6 години,> 8 години,12-15 Години,Grownups,5-7 Години,8-11 Години,> 3 години
Бренд Име:
Mnotht
Верзија Тип:
Првото Издание
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тип На Објект:
Модел
Скала:
1/6
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
не одговара за 1/1
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Модел
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Далечинска Контрола:
No
Димензии:
1/6 играчка
Број На Модел На:
Акција & Слика
Големина:
One Size
Материјал:
Фланелен

Стоката во категоријата