.

.

2018 Нова Жешка Пролет, Есен Голема големина на Жените Windbreaker Палта Кореја Тенок Двојно-гради Дами Секојдневен Ровот Overcoats XS-6XL

2018 Нова Жешка Пролет, Есен Голема големина на Жените Windbreaker Палта Кореја Тенок Двојно-гради Дами Секојдневен

DEN 1365.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Epaulet,Џебови,Прилагодлив Половината
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Жените Ровот Палта
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго

Стоката во категоријата