.

.

Мини Фан Компјутер Вентилаторот за Ладење DC Вентилаторот за Ладење Турбо Турбина DC USB Компресор FanFan Климатизација Апарати За 3D Печатач

Мини Фан Компјутер Вентилаторот за Ладење DC Вентилаторот за Ладење Турбо Турбина DC USB Компресор FanFan Климатизација

DEN 188.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Wattage:
Under 500W
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
USB Компресор
Притисок:
Низок Притисок
Примена:
Воздушниот Компресор
Номинална Напон:
5V
Бренд Име:
FGHGF
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
USB Компресор

Стоката во категоријата