.

.

T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95

T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95

DEN 79.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
железо совети
Бренд Име:
BENGU
is_customized:
other

Стоката во категоријата