.

.

5Pcs/set Челик 1/2 PT Тема Свиња Биче Автоматско Брадавица Работам Waterer

5Pcs/set Челик 1/2 PT Тема Свиња Биче Автоматско Брадавица Работам Waterer

DEN 262.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
1
Тип:
Фарма На Животните
Број На Модел На:
Добитокот Материјали
Бренд Име:
OOTDTY
Фарма На Животните Тип:
Свиња
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата