.

.

5D Дијамант Везови религија Слики Кристал Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод дева Марија и дете Дијамант Мозаик икони

5D Дијамант Везови религија Слики Кристал Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод дева Марија и дете Дијамант Мозаик икони

DEN 242.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x50cm, 50x65cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
DIADIY
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Стил:
Медитеранот
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација Семејство и хотел декорација, раѓање
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс
Количина:
Ѕидот Налепници
детали:
Целосна смола круг дијаманти со слика
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Религија:
irgin Марија и дете

Стоката во категоријата