.

.

Шарени Акрилик LED Трепка Wristband Деца, Момчиња и Девојки светне Блескав Алка Хривнија Сјајот Партија Материјали

Шарени Акрилик LED Трепка Wristband Деца, Момчиња и Девојки светне Блескав Алка Хривнија Сјајот Партија Материјали

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Закачам
Број На Модел На:
LED Светло До Акрилик Wristband
Блескав Време:
5h
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Партија
CU:
DA29

Стоката во категоријата