.

.

50cm/долго Tassel Дополнителните Средување на Чипка Лента латинска Танц Облечи Ресни Самба Облека DIY Чипка Еден Бенд декорација виолетова

50cm/долго Tassel Дополнителните Средување на Чипка Лента латинска Танц Облечи Ресни Самба Облека DIY Чипка Еден Бенд

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
10 Yards, 5 Yards
Ширина:
50CM
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
151529
Техника:
Хеклани
Бренд Име:
YY-tesco
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
чипка средување
Стил:
Полиестер Средување На Tassel Чипка
Количина:
5/10 Дворови одберете
Боја:
Повеќе бои за да изберете од

Стоката во категоријата