.

.

6 Инчи Висок Пластични Екранот Стојат Носителот Easels За Плочи Фотографии Чај Фах Висок Квалитет

6 Инчи Висок Пластични Екранот Стојат Носителот Easels За Плочи Фотографии Чај Фах Висок Квалитет

DEN 34.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Бренд Име:
OOTDTY
Инсталација Тип:
Кат Тип
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
5AC700186
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Виткање Багажник
Материјал:
PP

Стоката во категоријата