.

.

12V Ултра Тенок Мини Преносни RGB 5050/3528 LED StripTape Лента Контролер Dimmer

12V Ултра Тенок Мини Преносни RGB 5050/3528 LED StripTape Лента Контролер Dimmer

DEN 25.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Нежните

Стоката во категоријата