.

.

EP3C16Q240C8N PQFP240 IC FPGA 160 I-O 240QFP

EP3C16Q240C8N PQFP240 IC FPGA 160 I-O 240QFP

DEN 792.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Придушници
Број На Модел На:
EP3C16Q240C8N EP3C16Q240C EP3C16Q240 EP3C16 3C16Q240C8 3C16Q240 16Q240
Исти Цевка:
T5
Баласт:
Електронски
Гаранција:
365 дена
Фактор На Моќност Надомест:
Активни
Карактеристики:
IC

Стоката во категоријата