.

.

DCTAL Коса Продавница Салон Налепница Убавина Decal Фризура Постери Винил Ѕид Уметност Decals Оркестарот Декорација Mural Салон Налепница

DCTAL Коса Продавница Салон Налепница Убавина Decal Фризура Постери Винил Ѕид Уметност Decals Оркестарот Декорација

DEN 1080.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Златна, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Светло Сива, Сина, Светло Зелена, Темно Сива Боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова
Големина:
L
Бренд Име:
DCTAL
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
салон 1005
Материјал:
Пластични
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
is_customized:
yes

Стоката во категоријата