.

.

Qingmos Унисекс Класичен Мал 3мм Црна Циркон Четири Канџи Фунта Сребро 925 Earring-ear575 Бесплатен Превозот

Qingmos Унисекс Класичен Мал 3мм Црна Циркон Четири Канџи Фунта Сребро 925 Earring-ear575 Бесплатен Превозот

DEN 235.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Виолетова
Бренд Име:
qingmos
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Плоштад
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
ear575
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Студ
боја:
Црна
Обетки Тип:
студ earring
Материјал Тип:
Сребро.
Обликот:
Плоштад
монистра боја:
Црна
Стил:
Романтични
Главниот Камен:
Цирконот
Големина:
3мм

Стоката во категоријата