.

.

Децата Фотографски Потекло Мечка Кат Балон Играчки Студио Backdrops За фото студио S-3046

Децата Фотографски Потекло Мечка Кат Балон Играчки Студио Backdrops За фото студио S-3046

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
S-3046
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Сликовно платно
Број На Модел На:
фото позадина
Тип:
Позадина За Свадба
Транспорт:
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата