.

.

DIATOOL 12pcs 4 Смола Матрица Дијамант Конкретни Кат Полирање Влошки #50 Конкретни Кат Обнови Reparing Кол 100MM Мелење Диск

DIATOOL 12pcs 4 Смола Матрица Дијамант Конкретни Кат Полирање Влошки 50 Конкретни Кат Обнови Reparing Кол 100MM Мелење

DEN 726.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DIATOOL
Надворешниот Дијаметар:
100mm
Подлога Материјал:
дијамант
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A6350104#50x12
Големина:
4X6mm

Стоката во категоријата