.

.

Домашно Милениче Производи Кучиња И Мачки Материјали Топло Симпатична Мода Мачка Стил Кревети За Мали Мачки И Мали Кучиња

Домашно Милениче Производи Кучиња И Мачки Материјали Топло Симпатична Мода Мачка Стил Кревети За Мали Мачки И Мали

DEN 2114.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TAILUP
Шема:
Животните
Измијте Стил:
Рака Мие
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Функција:
Еко-Пријателски
Тежина:
0.67kg
Број На Модел На:
c13
Материјал:
Платно

Стоката во категоријата